kjjk

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’nın kurumsal web sitesinde yer alan duyuruya göre, bu uygulama, Cumhurbaşkanı Gül’ün halkla daha yakın temas halinde olmasını sağlayan yeni bir iletişim platformu değeri taşıyor.

“Cumhurbaşkanına sorun” uygulaması nedir?

“Cumhurbaşkanına Sorun” adlı uygulamada, aylık dönemler halinde, isteyen herkes her konudaki sorusunu Cumhurbaşkanı Gül’e sorabilecek ve dileyenler sorularını video olarak da gönderebilecek.

Ayrıca herkes, uygulamada daha önce sorulmuş olan soruları da oylayabilecek. Böylece aylık periyotlar halinde dönemlere ayrılan uygulamada en çok oyu alan sorular ortaya çıkacak. Bu sorular arasından seçilecek beş sorunun sahibi, Çankaya Köşkü’nde sorularını bizzat Cumhurbaşkanı Gül’e sorabilecek.

Video kaydına alınacak bu görüşmeler, yine aynı platformda yayınlanarak tüm dünyaya ulaşmış olacak.

Yeni bir iletişim platformu olarak “cumhurbaşkanına sorun”

Cumhurbaşkanlığı kurumsal web sitesindeki “Cumhurbaşkanına Yazın” uygulaması, Twitter veFacebook’taki hesaplar ile YouTube’daki kanalın ardından Cumhurbaşkanı Gül’ün yeni iletişim platformu “Cumhurbaşkanına Sorun”, dileyen herkesin aracısız bir şekilde Cumhurbaşkanı Gül’e ulaşmasını mümkün kılacak bir uygulama.

Duyuruda, iletişim alanındaki, özellikle sosyal medyadaki, başarısı her zaman takdirle karşılanan Cumhurbaşkanı Gül’ün, “Cumhurbaşkanına Sorun” uygulaması ile yepyeni bir iletişim zemini kurarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiği belirtildi.

Katılmak isteyenlerin, “Cumhurbaşkanına Sorun” uygulamasına, http://www.tccb.gov.tr/cumhurbaskaninasorun adresinden ulaşabilecekleri bildirildi.

milliyet

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s