Eski hakemler Yüksel Okçuoğlu ve Hamza Mısır Facebook’ta birbirine girdi. Bu tartışmaya Hasan Işıktaş da katıldı. Kin, öfke, nefret ve tehditler havada uçuştu…
– SPORX ÖZEL – Bugüne kadar hakem camiasında çok kapışmalara şahit olduk… Özellikle ekranlarda yaşanan kapışmalar izleyenleri hayretlere düşürdü… Ama üç eski hakemin iki gündür sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yazışarak yaptıkları kapışma gibisi hiç görülmedi. Biri yılların deneyimli hakemi MHK eski başkan vekili Yüksel Okçuoğlu, diğerleri ise yine Süper Lig’in deneyimli hakemlerinden Hamza Mısır ve Ankara Bölgesi hakemlerinden Hasan Işıktaş… Kin, öfke nefret ve tehdit. Bu kapışmada hepsi vardı. Ve dahası ortaya attıkları birbirleriyle ilgili iddialar. Eniyisi lafı fazla uzatmadan ve yorum yapmadan sizleri Türk hakemliğinde önemli konumlara gelmiş eski hakemlerin birbirleriyle yaptıkları o yazışmalarla baş başa bırakalım.
Okuduklarınızla hayrete düşeceksiniz. Bir de bizim “pes doğrusu bu kadar da değil” diyerek haberimize taşıyamadığımız sözleri görseniz küçük dilinizi yutardınız? Ama görünen o ki özellikle bu sanal kapışmada Türk hakemliğinde isim yapmış iki hakem Okçuoğlu ve Mısır’ın tehdit ve iddiaları önümüzdeki günlerde hakem camiasını karıştıracağa benziyor.

Hamza Mısır: EY YÜKSEL OKÇUOĞLU; Bu Hamza Mısır, Yüksekova, Hakkari, Bitlis, Urfa, Van Elazığ, Cizre Bakman gibi yerlerde sayısız maç yöneterek Süper lige geldi Sonra sizin gibi kafalar gelince “Haluk Ulusoy’un adamı” diyerek dışladı. Ki o bölgelere o dönemler aracımızla gidip gelirdik. Bir Urfa maçı dönüşü gecenin 02.00sinde Bitliş çıkışında derede PKK çatışmasının ortasında kaldık. Sen o zaman İstanbul’da Oğuz’da İzmir’de rakı içerdi. ÖYLE ATIP TUTMAK YOK, BUNUN HESABI BİR GÜN MUTLAKA SORULACAK.

SporX

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s